سانس‌های جشنواره‌ فیلم فجر

27 سالن سینما با 106 سانس نمایش در تهران آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به سینمای ایران در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.
هرچند هنوز جدول پخش فیلم های سینمایی حاضر در بخش های مختلف در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینماهای مردمی اعلام نشده است، اما طبق آخرین جدول پخش فیلم ها در بخش های مختلف در 27 سالن سینما منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، این جدول که هنوز اسامی فیلم های حاضر در جشنواره در آن ذکر نشده است، نشان‌دهنده نمایش 5 سانس هر سالن سینما در هر روز و اینکه در چه سانس هایی چه بخشی نمایش داده می‌شود، است.

در این دوره از جشنواره 27 سالن سینما با 106 سانس میزبان مخاطبان جشنواره فیلم فجر در بخش مردمی هستند.

اسامی سینماها و سانس های نمایش فیلم در سینماهای مردمی به شرح زیر است:

آزادی: سانس یک: 3D- 14:30، سانس دو: نگاه تو(1) 16:30، سانس سه: سودای سیمرغ(3) 18:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 20:30، سانس پنج: سودای سیمرغ(1) 22:30.

اریکه ایرانیان: سانس دو: سودای سیمرغ(3) 16:00، سانس سه: نگاه نو(2) 18:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 20:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(1) 22:00.

استقلال: سانس دو: سودای سیمرغ(3) 16:30، سانس سه: نگاه نو(1) 18:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(1) 20:30، سانس پنج: سودای سیمرغ(2) 22:30.

جوان: سانس دو: سودای سیمرغ(2) 16:00، سانس سه: سودای سیمرغ(1) 18:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 20:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(3) 22:00.

زندگی: سانس یک: سودای سیمرغ(1) 15:30، سانس دو: نگاه نو(1) 17:30، سانس سه: سودای سیمرغ(2) 19:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 21:30.

سمرقند: سانس یک: سودای سیمرغ(2) 15:30، سانس دو: نگاه نو(1) 17:30، سانس سه: سودای سیمرغ(3) 19:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(1) 21:30.

شکوفه: سانس یک: نگاه نو(2) 15:00، سانس دو: سودای سیمرغ(1) 17:00، سانس سه: سودای سیمرغ(2) 19:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 21:00.

شهر هنر: سانس یک: سودای سیمرغ(3) 15:30، سانس دو: سودای سیمرغ(1) 17:30، سانس سه: نگاه نو(2) 19:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 21:30.

فرهنگ(1): سانس یک: 3D 14:00، سانس دو: نگاه نو(2) 16:00، سانس سه: سودای سیمرغ(1) 18:00،سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 20:00،.سانس پنج: سودای سیمرغ(2) 22:00.

فرهنگ(2): سانس یک: سودای سیمرغ(3) 15:00، سانس دو: سودای سیمرغ(2) 17:00، سانس سه: نگاه نو(1) 19:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(1) 21:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(3) 23:00.

فلسطین(1): سانس دو: سودای سیمرغ(2) 16:00،سانس سه: سودای سیمرغ(1) 18:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 20:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(3) 22:00.

ماندانا:سانس دو: سودای سیمرغ(2) 16:00، سانس سه: نگاه نو(1) 18:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 20:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(1) 22:00.

ملت(1): سانس یک: نگاه نو(1) 15:00، سانس دو: سودای سیمرغ(1) 17:00،سانس سه: سودای سیمرغ(2) 19:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 21:00.

ملت(2): سانس یک: سودای سیمرغ(1) 15:30، سانس دو: سودای سیمرغ(2) 17:30، سانس سه: سودای سیمرغ(1) 19:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 21:30.

ملت(3): سانس دو: سودای سیمرغ(3) 16:00، سانس سه: نگاه نو(2) 18:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(2) 20:00، سانس پنج: سودای سیمرغ(1) 22:00.

ملت(4): سانس یک: سودای سیمرغ(2) 14:30، سانس دو: سودای سیمرغ(1) 16:30، سانس سه: سودای سیمرغ(3) 18:30، سانس چهار: سودای سیمرغ(1) 20:30.

تماشا: سانس دو: سودای سیمرغ(1) 17:00، سانس سه: سودای سیمرغ(2) 19:00، سانس چهار: سودای سیمرغ(3) 21:00.

تیراژه: سالن دو: سودای سیمرغ(3) 17:00، سالن سه: سودای سیمرغ(2) 19:00، سالن چهار: سودای سیمرغ(1) 21:00.

راگا: سالن یک: سودای سیمرغ(2) 15:30، سالن دو: سودای سیمرغ(1) 17:30،سالن سه: سودای سیمرغ(3) 19:30.

شهر فرنگ: سودای سیمرغ(3) 15:00، سودای سیمرغ(2) 17:00، سودای سیمرغ(1) 19:00.

کیان: سالن دو: سودای سیمرغ(3) 17:00، سالن سه: سودای سیمرغ(2) 19:00، سالن چهار: سودای سیمرغ(1) 21:00.

فلسطین(3): سالن یک: سینما حقیقت(2) 14:00، سالن دو: سینما حقیقت(1) 16:00، سالن سه: نگاه نو(1) 18:00،سالن چهار: نگاه نو(2) 20:00، سالن پنج: نوعی تجربه 22:00.

ایوان شمس: سالن دو: 3D 16:00، سالن سه: 3D 18:00، سالن چهار: 3D 20:00.

خانه هنرمندان(سالن استاد ناصری): سالن یک: برگزیده بین الملل 15:00، سالن دو: سینما حقیقت(1) 17:00، سالن سه: سینما حقیقت(2) 19:00، سالن چهار: نوعی تجربه 21:00.

شهر قصه: سالن یک: نمایش های ویژه(1) 14:00، سالن دو: نمایش های ویژه(2) 16:00، سالن سه: سینمای سعادت 18:00، سالن چهار: جام جهان نما 20:00.

شهر هفتم: سالن دو: سینمای سعادت 16:00، سالن سه: جام جهان نما 18:00، سالن چهار: سینما حقیقت(1) 20:00، سالن پنج: سینما حقیقت(2) 22:00.

فلسطین(2): سالن یک: جام جهان نما 15:30، سالن دو: سینمای سعادت 17:30، سالن سه: نمایش های ویژه(2) 19:30، سالن چهار: نمایش های ویژه(1) 21:30.

امسال در دو بخش سودای سیمرغ و نگاه نو (ویژه فیلم‌اولی‌ها) فیلم‌هایی به شرح زیر به رقابت می‌پردازند.

سودای سیمرغ

۱ "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" بهروز افخمی

۲ "آرایش غلیظ" حمید نعمت اله

۳ "اشباح" داریوش مهرجویی

۴ "امروز" سید رضا میرکریمی

۵ "انارهای نارس" مجید رضا مصطفوی

۶ "برف" مهدی رحمانی

۷ "بیگانه" بهرام توکلی

۸ "پنجاه قدم آخر" کیومرث پور احمد

۹ "تمشک " سامان سالور

۱۰ "چ "ابراهیم حاتمی کیا

۱۱ "چند متر مکعب عشق"جمشید محمودی

۱۲ "خط ویژه" مصطفی کیایی

۱۳ "خواب زده ها" فریدون جیرانی

۱۴ "رد کارپت "رضا عطاران

۱۵ "رستاخیز" احمد رضا درویش

۱۶ "زندگی جای دیگری است" منوچهر هادی

۱۷ "شهابی از جنس نور" محمد رضا اسلاملو

۱۸ "شیار 143" نرگس آبیار

۱۹ "شیفتگی" علی زمانی عصمتی

۲۰ "طبقه حساس "کمال تبریزی

۲۱ "عصبانی نیستم!" رضا درمیشیان

۲۲ "فصل فراموشی فریبا" عباس رافعی

۲۳ "قصه ها "رخشان بنی اعتماد

۲۴ "کلاشینکف" سعید سهیلی

۲۵ "گنجشکک اشی مشی" (اپیزود مرا بشنو)، (اپیزود نفس)، (اپیزود بن بست) وحید نیکخواه آزاد، غلامرضا رمضانی و مسعود کرامتی

۲۶ "مترو پل" مسعود کیمیایی

۲۷ "مردن به وقت شهریور" هاتف علیمردانی

۲۸ "میهمان داریم" محمد مهدی عسگرپور

۲۹ "همه چیز برای فروش" امیر حسین ثقفی

خارج از مسابقه

۱ "خانه پدری" کیانوش عیاری

۲ "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" روح اله حجازی

نگاه نو ( مسابقه فیلمهای اول)

۱ "ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه" ابراهیم ابراهیمیان

۲ "انارهای نارس" مجید رضا مصطفوی

۳ "با دیگران" ناصر ضمیری

۴ "پایان خدمت "حمید زرگرنژاد

۵ "پنج ستاره" مهشید افشار زاده

۶ "تراژدی" آزیتا موگویی

۷ "چند متر مکعب عشق" جمشید محمودی

۸ "حق سکوت" محمد هادی نائیجی

۹ "خانوم" تینا پاکروان

۱۰ "خانه ای کنار ابرها" سید جلال دهقانی اشکذری

۱۱ "رنج و سرمستی" جهانگیر الماسی

۱۲ "روزگاری عشق و خیانت" داود بیدل

۱۳ "زمستان آخر" سالم صلواتی

۱۴ "سیزده" هومن سیدی

۱۵ "عاشقها ایستاده می میرند" شهرام مسلخی

۱۶ "فردا" ایمان افشاریان/ مهدی پاکدل

۱۷ "فرشته ها با هم می آیند" حامد محمدی

۱۸ "لامپ 100" سعید آقاخانی

۱۹ "ملبورن" نیما جاویدی

۲۰ "ناخواسته" برزو نیک نژاد