بازار دیجیتال

rss
کاهش سهم اپل از بازار تبلت چقدر مهم است؟

کاهش سهم اپل از بازار تبلت چقدر مهم است؟

آی‌تی ایران: بر اساس جدیدترین گزارش IDC که بر مبنای تخمین‌های فروش تبلت در چهارماهه منتهی به  ژوئن انجام گرفته چشم‌انداز فروش برای تمام شرکت‌ها به جز لنوو  چندان رضایت‌بخش نیست.

را‌ه‌اندازی مرکز خدمات تخصصي توسعه نرم‌افزار

خبرگزاری مهر: پژوهشکده فناوري اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهي موافقت راه‌اندازی مرکز خدمات تخصصي توسعه نرم‌افزار را کسب کرد.

نابسامانی دفاتر پیشخوان چالش اصلی دولت الکترونیک است

خبرگزاری مهر: رئیس دفتر فناوری‌های نوین مرکز پژوهش‌های مجلس یکی از چالش‌های اصلی دولت الکترونیک در شرایط فعلی کشور را نابسامانی وضعیت دفاتر پیشخوان خدمات عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون با تابلوهای متعددی از ارائه‌دهندگان خدمات دستگاه‌های حکومتی روبه‌رو هستیم که این مساله مردم را دچار سردرگمی کرده است.

 خرید جدید اپل 200 نفر را بیکار کرد

خرید جدید اپل 200 نفر را بیکار کرد

خبرگزاری فارس: وقتی اپل با پرداخت سه میلیارد دلار شرکت بیتس را خریداری کرد کسی تصور نمی‌کرد این خرید به قیمت بیکاری 200 کارمند این شرکت تمام شود.

دستیار صوتی مایکروسافت  به چین رسید

دستیار صوتی مایکروسافت به چین رسید

‌خبرگزاری فارس: مایکروسافت اعلام کرده که نرم‌افزار کورتانا از این پس روی گوشی‌های ویندوز فون در چین و انگلستان در دسترس خواهد بود.

بانک اطلاعات سینمایی

بانک اطلاعات سینمایی

دنیای اقتصاد: اگر به دنیای فیلم‌های سینمایی علاقه دارید و دوست دارید بدانید در این حوزه چه اتفاقاتی می‌افتد یا چه فیلم‌هایی قرار است اکران شود پیشنهاد می‌کنیم از اپلیکیشن MovieBase استفاده کنید.