بورس

rss

داوری مالی در دعاوی اقتصادی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در تاریخ 26/ 11/ 1393 از تشکیل دادگاه‌های اقتصادی با همکاری قوه قضائیه و اتاق بازرگانی خبر داد و گفت در آینده نزدیک کمیته‌های ویژه قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری تشکیل خواهد شد تا به رونق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولید کمک کند.

مشارکت 90 درصدی حقیقی‌ها در فروش سهام

گروه بورس- زهرا رحیمی: بورس تهران پس از ثبت رکوردهای متوالی در روز‌های آغازین سال، پس از به وجود آمدن ابهامات در مذاکرات هسته‌ای و چانه زنی طرفین بر سر برخی موضوعات وارد روند متفاوتی شده است، به‌طوری که بسیاری از معامله‌گران حقیقی نسبت به آینده مذاکرات هسته‌ای و به تبع آن آینده بازار‌سهام نگران و بیشتر در نقش فروشنده ظاهر شدند و به این ترتیب زمینه افت قیمت سهام در بازار را فراهم کردند.

نبض بازار سرمایه

مهم‌ترین‌ هدف پس از توافق نگه داشتن سرمایه‌گذار خارجی است

جذب سرمایه‌گذار خارجی بعد از توافق نهایی بین ایران و گروه 1+5 در مقایسه با نگه داشتن سرمایه‌گذار خارجی آسان تر است، بنابراین باید از هم اکنون فراهم کردن بستر‌های لازم را با هدف ماندگار شدن سرمایه‌گذاری خارجی در دستور کار خود قرار دهیم.

صنعتی بهشهر 725 ریال سود تقسیم کرد

گروه بنگاه‌ها، زهرا مجتهد: مدیر عامل شرکت صنعتی بهشهر از پوشش 27 درصدی پیش‌بینی درآمد هر سهم شرکت در 3 ماه نخست سال مالی 94 خبر داد. محمود شه‌رضایی در مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان آذرماه 93 در حالی این خبر را داد که سال 93 را سالی توام با مشکلات اقتصادی با تاثیر مستقیم براین صنعت خواند. مدیر‌عامل صنعتی بهشهر مهم‌ترین‌ عامل اثر‌گذار را عدم صدور مجوز افزایش نرخ محصولات دانست و گفت: از ابتدای سال گذشته ما در انتظار افزایش نرخ برای محصولات بودیم و این توقع نیز وجود داشت اما با محقق نشدن...

شرکت‌های انگلیسی در راه بورس ایران

سرمایه‌گذاران خارجی دنبال صنایعی هستند که بزرگ بوده و عمق سرمایه‌گذاری داشته باشد، به این معنا که از لحاظ سهام شناور در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد.