بورس

rss

صنایع بورسی

اخراج بانک یونان از بورس نیویورک

اخراج بانک یونان از بورس نیویورک

بلومبرگ: به دنبال افت 91 درصدی ارزش سهام بانک ملی یونان (National Bank of Greece) در سال جاری میلادی، بورس نیویورک تصمیم گرفت تا هر چه سریع‌تر این بانک را از لیست شرکت‌های پذیرفته شده خود خارج کند.

تنها 10 درصد بهمن دیزل عرضه می‌شود

گروه بنگاه‌ها: معاون اقتصادی گروه بهمن اعلام کرد: امروز تنها 10 درصد سهام بهمن دیزل به فرابورس عرضه می‌شود و گروه بهمن تصمیمی برای عرضه بیشتر این سهام ندارد.

نخستین اجلاس جهانی بازار سرمایه ایران

گروه بورس: نخستین اجلاس جهانی بازار سرمایه ایران با رویکرد جذب سرمایه‌گذاری خارجی در اواخر اردیبهشت‌ماه 1395 با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری و وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و امور خارجه در تهران برگزار می‌شود.

تغییرات روز گذشته شاخص کل بورس

تغییر در شرایط واگذاری جایگاه‌های سوخت

گروه بورس: سیدجعفر سبحانی، مشاور سازمان خصوصی با اشاره به تغییرات در نحوه واگذاری و قیمت‌گذاری عرضه جایگاه‌های سوخت به «دنیای اقتصاد» گفت: در جلسه روز گذشته هیات واگذاری تصمیم بر آن شد تا تجدید نظری در نحوه واگذاری و قیمت‌گذاری جایگاه‌های سوخت صورت گیرد تا خریداران بتوانند به راحتی برای خرید خود اقدام کنند و خصوصی‌سازی در این عرصه‌ صورت گیرد. وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که قیمت پایه نقدی برای آنها یکی از شرایطی بوده که به عدم وجود مشتری برای آن ختم شده که قرار شد...

کاهش آیفکس در نخستین روز هفته

گروه بورس: طی معاملات روز گذشته در فرابورس ایران، 85 میلیون و 845 هزار ورقه بهادار به ارزش تقریبا 53 میلیارد تومان دست به دست شد. از این میزان، اندکی بیش از 10 میلیارد تومان (39 میلیون و 648 هزار سهم در 7 هزار و 544 نوبت) به معاملات سهام در بازار اول فرابورس اختصاص یافت که 6/ 19 درصد از کل ارزش معاملات فرابورس را تشکیل می‌داد. همچنین سهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری فرابورسی و بازار دوم فرابورس از کل ارزش معاملات به ترتیب 4/ 6 و 1/ 2 میلیارد تومان بود.

نبض بازار سهام

کاهش سود از ابتدای سال بورس

گروه بورس- همایون دارابی: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شروع هفته‌ای متعادل را پشت سر گذاشت که البته با افت 99 واحدی شاخص کل همراه شد.