بورس

rss

راه‌اندازی شبکه فناوری نانو در وزارت نفت

گروه بنگاه‌ها: رئیس گروه توسعه فناوری‌های نانو و کربن پژوهشگاه صنعت نفت دستاوردهای این گروه را در 10 سال گذشته تشریح کرد. علیمراد رشیدی، در نشستی خبری از راه‌اندازی شبکه فناوری نانو در وزارت نفت خبر داد. وی با اشاره به 30 طرح برگزیده نانو که در دستور کار پژوهشگاه صنعت نفت قرار دارد، گفت: این طرح‌ها در قالب شبکه فناوری نانو در وزارت نفت پیگیری می‌شود که امیدواریم هر 6 تا 12 ماه با دانش فنی یک تکنولوژی را به مجموعه دانش‌های فنی بومی‌شده در کشور اضافه کنیم.

بسته‌های خالی از نیاز و پر از هیاهو

هوشنگ خستویی
حسابدار رسمی
ارتباط بین تسهیلات خواهان و تسهیلات‌‌دهندگان چگونه برقرار می‌شود؟ بی‌تردید نقطه برخورد آنان بانک است یعنی بانک‌ها سپرده‌ها را با کمک تبلیغات گسترده جمع‌آوری می‌کنند تا آن را در اختیار نیازمندان به تسهیلات قرار دهند، اما به‌راستی بانک‌ها چنین می‌کنند؟ شواهدی روشن در دست است که باقیمانده منابع مزبور پس از آنکه صرف خرید سهام شرکت‌ها شد یا برای خرید مستغلات به‌کار رفت صرف رفع نیاز تسهیلات خواهان می‌شود اینجا است که عمل دستیابی به تسهیلات در پاره‌ای موارد خود...

ورود سهامداران جدید به افرانت

گروه بنگاه‌های اقتصادی: افرانت به زودی سهامداران عمده جدید خود را خواهد شناخت.

افزایش سرمایه 50 درصدی «وامید»

گروه بنگاه‌های اقتصادی: مدیر سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های گروه مدیریت سرمایه امید از افزیش سرمایه 50 درصدی این گروه تا 10 روز آینده خبر داد. حمیدرضا بهزادی پور در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» با بیان اینکه براساس مصوبه سال گذشته مجمع افزایش سرمایه این مجموعه در اختیار هیات مدیره شرکت است، افزود: مبلغ سرمایه فعلی این مجموعه 20 هزار میلیارد ریال است و مبلغ افزایش سرمایه در این مرحله که مرحله دوم است 10 هزار میلیارد ریال خواهد بود.

نبض بازار سرمایه