بورس

rss

اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه در هیات دولت تصویب شد

سنا: در اتفاقی مهم برای بازار سرمایه، اعضای هیات دولت اساسنامه صندوق تثبیت بازار را تصویب کردند. اعضای دولت در جلسه هیات دولت به بررسی یکی از مواد قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور با موضوع اساسنامه صندوق تثبیت بازار پرداختند و آن را به تصویب رساندند.

از شفاف‌سازی تا افزایش سرمایه نمادها

«دنیای اقتصاد» وضعیت نمادهای «شتران»، «سیلام»، «خساپا»، «بنیرو» و «کی‌بی‌سی» را بر اساس آخرین اطلاعات منتشرشده روی سامانه «کدال» بررسی می‌کند.

پیشتازی آیفکس از تپیکس

گروه بورس: روز گذشته، شاخص کل فرابورس با رشد 1/ 2واحدی (معادل 29/ 0 درصد) همراه شد و در رقم 7/ 732واحد ایستاد. به این ترتیب، در مقیاس هفتگی آیفکس توانست رشد 6/ 0 درصدی را به ثبت برساند که در مقایسه با افزایش 1/ 0درصدی شاخص کل بورس، رشد بیشتری را نشان می‌دهد. در فرابورس، متوسط تعداد دفعات معاملات روزانه نسبت به هفته گذشته، تغییر محسوسی را تجربه نکرده است. این امر تاکید می‌کند این بازار وضعیت نسبتا کم رونقی را مشابه بورس تهران سپری می‌کند. در واقع، کاهش فعالیت سهامداران حقیقی عامل اصلی...

نخستین هفته مثبت پس از توافق هسته‌ای

گروه بورس- شروین شهریاری: بازار سهام نخستین هفته شهریور ماه را با جو آرامی پشت‌سر گذاشت تا با رشد اندک 1/ 0 درصدی، برای نخستین بار پس از 6 هفته، نوسان شاخص کل در باند 64 هزار واحدی مثبت شود. به این ترتیب، عقربه بازدهی بازار سهام کماکان رقم کمتر از 3 درصدی از ابتدای سال 94 را نشان می‌دهد.

نبض بازار سرمایه

تغییرات روزگذشته شاخص کل بورس

تغییرات روزانه شاخص کل فرابورس ایران

جزئیات بازگشایی نماد معاملاتی سنگ‌آهنی‌ها در بورس

فارس: معاون مالی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: گزارش‌ها و اطلاعات مالی شرکت‌های سنگ‌آهنی و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری آنها به سازمان بورس ارائه شده و مانعی برای بازگشایی نماد‌های معاملاتی این شرکت‌ها وجود ندارد.