بورس

rss

افت نوسانات در بورس تهران

رئیس سازمان بورس با اشاره به تامین مالی ۲۰ هزار میلیاردی بورس از ابتدای سال گفت: در یک ماه گذشته بازار سرمایه با نوسانات کمی روبه‌رو‌ بوده است که نشان می‌دهد بورس به ثبات رسیده و به افق‌های بالاتری فکر می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ علی صالح‌آبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هنوز به جمع بندی در مورد فرمول کیفی‌سازی پالایشگاه‌ها نرسیده‌ایم، گفت: در روزهای گذشته جلسه‌ای در‌مورد وضعیت پالایشگاه‌های بورسی با وزارت نفت برگزار شد که دغدغه‌های بازار سرمایه در آن مطرح شد.

افزایش امیدواری‌ها به بازار

گروه بورس - همایون دارابی: بورس اوراق بهادار هفته گذشته برای دومین هفته پیاپی شرایط مناسب خود را به رخ معامله‌گران کشید. در هفته گذشته به‌رغم آنکه شاخص کل رشد اندکی را تجربه کرد اما روند معاملات و فراز و فرودهای آن حکایت از تغییر اساسی در شرایط بازار داشت؛ به گونه‌ای که بازار کمتر نشانه‌ای از ضعف گذشته خود نداشته و بیش از پیش اشتیاق بازار برای رشد به چشم می‌خورد. از دیدگاه کارشناسان بازار خوش بینی به روند مذاکرات هسته‌ای، بهبود سطح نقدینگی در بازار و همچنین بروز نشانه‌هایی در اقتصاد کلان در...

نبض بازار سرمایه

سه شرکت «وامید» آماده ورود به فرابورس

گروه بنگاه‌های اقتصادی: مدیرسرمایه‌گذاری‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید با اعلام اینکه سه شرکت زیرمجموعه «وامید» به زودی در فرابورس پذیرش می‌شوند، افزود: شرکت‌های لیزینگ امید، مدیریت توسعه گوهران امید و مدیریت انرژی امیدتابان هور در فرابورس درج و پذیرش شده‌اند و به زودی عرضه اولیه این شرکت‌ها انجام می‌شود.

مراقب افراد سودجو باشید

سازمان خصوصی‌سازی با انتشار اطلاعیه‌ای از دارندگان سهام عدالت خواست مراقب وعده‌های افراد سودجو و فرصت طلب باشند.

درخواست صدور کد معاملاتی توسط سرمایه‌گذاران خارجی هفتگی شد

مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار از دریافت دو تا سه درخواست صدور کد سرمایه‌گذاری خارجی در هر هفته خبر داد و گفت: هرچند میزان درخواست‌ها بالا است، اما از آنجا که مشکل نقل و انتقالات پولی رفع نشده هنوز این سرمایه‌گذاران در بازار فعال نشده‌اند.