مسکن و عمران

rss
«چگونه باید خانه بخرم؟»

«چگونه باید خانه بخرم؟»

وزیر راه وشهرسازی گفت: دولت برای تدوین برنامه ششم توسعه اگر نتواند به یک سوال کلیدی در بخش مسکن پاسخ دهد، محتوای همه سیاست‌هایی که در بخش مسکن برای این برنامه 5 ساله نوشته می‌شود، تعارفی بیش نخواهد بود.

چالش ناگفته بهشت زهرا

معاون نظارتی شورای شهر تهران با اشاره به جانمایی گورستان جدید شهر تهران و طرح توسعه بهشت زهرا اظهار کرد: قرار نیست در خصوص مکان این گورستان صحبتی شود. اما می‌توانیم بگوییم مشکل ظرفیت بهشت زهرا تا حد زیادی مرتفع خواهد شد.

تهدید رونق معاملات مسکن با یک ایده

گروه مسکن، هاجر شادمانی: طرح جنجالی هدایت معاملات مسکن به فرابورس با دو هدف مثبت غیرقابل انکار اما در عین حال غیرقابل اجرا، در روزهای اخیر، واکنش‌های متعدد متولیان بخش مسکن، کارشناسان و مسوولان ارشد بورس، مشاوران املاک و عموم فعالان بازار ملک را به همراه داشته است. به گزارش «دنیای اقتصاد» در فضای کنونی که دو گزارش رسمی از بازار مسکن شرایط ماه‌های آینده را آرام به لحاظ قیمت و کاملا مناسب به لحاظ انجام معاملات مصرفی تصویر می‌کند، طرح انتقال معاملات مسکن به بازار...

تحلیل بازار ملک از زاویه تجاری

یک دوره کلاس آموزشی تحت عنوان «آینده سرمایه‌گذاری در مجتمع‌های تجاری چندمنظوره» 14 مرداد توسط واحد آموزش روزنامه «دنیای اقتصاد» برگزار می‌شود.